Schmiedlova teszi a győztes visszatérése

kirakott tenisz

Fotó: Susan MullaneAnna Karolina Schmiedlova (SVK)

OSPREY, FL, USA: A kemény draw, hogy szerepelt 11 játékos rangsorolva belül WTA Top 100, beleértve 2009 US Open negyeddöntős Melanie Oudin, volt szlovák második mag Anna Karolina Schmiedlova ki került ki győztesen.

Versenyben az ő 11th karrierje egyes döntő, Schmiedlova legyőzte felső vetőmag Marina Erakovic 62 63 keresni az első versenyen győzelem óta április 2013 és rögzítse a nyolcadik cím karrierje.

A héten sokat félbeszakította esős időben kezdődött jól Schmiedlova, aki egy kis szünetet a WTA Tour cselekvés volt, hogy a visszatérés az ITF Pro Circuit először, mert elveszti az utolsó egy $ 100,000 versenyen Biarritz, Franciaország vissza július 2013, ahogy felkerült egy 62 60 megnyerni amerikai kártyalap Jan Abaza.

Top mag Marina Erakovic is jött át a nyitó körben egyenes készletek, győztes 75 60, de Fallers az első fordulóban szerepel a fent említett Oudin együtt Dinah Pfizenmaier és Virginie Razzano, maggal ötödik és a hatodik volt.

Még két magot esett második körben a kijárat a hetedik mag Petra Cetkovska a könnyű győzelem, és a nyolcadik kiemelt Julia Glushko aki elvesztette készlet 62 és 61 mindkét oldalán egy 64 második szettet nyerni, és Schmiedlova volt szerencsés, hogy nem, hogy csatlakozzon hozzájuk.

Mathilde Johansson látszott, hogy a kurzus, hogy tavasszal egy nagy ideges, ha figyelembe az első a mérkőzés elvesztése nélkül a játék előtt a szlovák harcolt az útját vissza a meccs, hogy a következő két 63 64.

Az első négy magot majd megnyerte kényelmesen az elődöntőben, de a negyedik mag Lourdes Dominguez Lino nem csökken a második az ő nyer, de csak elismerte egy játék, a döntő harmadik szettben, hogy hozzanak létre egy találkozót Schmiedlova.

Mindkét elődöntőben ment a távolságot. Schmiedlova volt egy trükkös versenyt vele spanyol ellenfelet, és szigorúan azt állította, a végső hely egy harmadik 7-5 tiebreak win míg Erakovic harcolt egy meghatározott legyőzni Jana Cepelova és ezzel véget szlovák szurkolók reményében, hogy meglátom, hogy kizárólagos képviselőjeként a felhívni ellene, a cím egyezik.

Miután az esős hét már elszenvedte, az utolsó volt, szerencsére játszott ki naposabb körülmények között. Schmiedlova vette a nyitó készlet a veszteséget csak két játék, és elismerte, mindössze három a második, hogy lezárja az első győzelmét 12 hónapokban. A cím is segített felemelni a 19 éves egy új WTA karrier magas Ismerkedés rangsor No. 66.