Schmiedlova teszi a győztes visszatérése

Csatlakozik a következő témákhoz: tenisz

Fotó: Susan MullaneAnna Karolina Schmiedlova (SVK)

OSPREY, FL, USA: A kemény draw, hogy szerepelt 11 játékos rangsorolva belül WTA Top 100, beleértve 2009 US Open negyeddöntős Melanie Oudin, volt szlovák második mag Anna Karolina Schmiedlova ki került ki győztesen.

A karrierje 11. egyes döntőjében versenyző Schmiedlova 62 63-ra legyőzte az első helyezett Marina Erakovicot, így megszerezte első versenygyőzelme 2013 áprilisa óta és megszerezte karrierje nyolcadik címét.

Az esős körülmények által sokat megszakított hét jól kezdődött Schmiedlovának, aki a WTA Tour akciójának szünetében először tért vissza az ITF Pro Circuit-ra azóta, hogy vereséget szenvedett a franciaországi Biarritzben megrendezett 100,000 2013 dolláros verseny döntőjében. még 62 júliusában, amikor 60 XNUMX-as győzelmet aratott Jan Abaza amerikai vadkártyával szemben.

Top mag Marina Erakovic is jött át a nyitó körben egyenes készletek, győztes 75 60, de Fallers az első fordulóban szerepel a fent említett Oudin együtt Dinah Pfizenmaier és Virginie Razzano, maggal ötödik és a hatodik volt.

Még két magot esett második körben a kijárat a hetedik mag Petra Cetkovska a könnyű győzelem, és a nyolcadik kiemelt Julia Glushko aki elvesztette készlet 62 és 61 mindkét oldalán egy 64 második szettet nyerni, és Schmiedlova volt szerencsés, hogy nem, hogy csatlakozzon hozzájuk.

Mathilde Johansson látszott, hogy a kurzus, hogy tavasszal egy nagy ideges, ha figyelembe az első a mérkőzés elvesztése nélkül a játék előtt a szlovák harcolt az útját vissza a meccs, hogy a következő két 63 64.

Az első négy magot majd megnyerte kényelmesen az elődöntőben, de a negyedik mag Lourdes Dominguez Lino nem csökken a második az ő nyer, de csak elismerte egy játék, a döntő harmadik szettben, hogy hozzanak létre egy találkozót Schmiedlova.

Mindkét elődöntőben ment a távolságot. Schmiedlova volt egy trükkös versenyt vele spanyol ellenfelet, és szigorúan azt állította, a végső hely egy harmadik 7-5 tiebreak win míg Erakovic harcolt egy meghatározott legyőzni Jana Cepelova és ezzel véget szlovák szurkolók reményében, hogy meglátom, hogy kizárólagos képviselőjeként a felhívni ellene, a cím egyezik.

Miután az esős hét már kitartott, a döntőt szerencsére naposabb körülmények között játszották le. Schmiedlova csak két játszma elvesztése miatt vette ki a nyitó szettet, és a másodikban csak hármat engedett be, hogy 12 hónap alatt megszerezze első diadalát. A cím segítette a 19 éves játékost a WTA karrierjének új, magas, 66. számú rangsorában.